3.zápas Čtvrtfinále

02.03.2012 23:39

Chomutov podlehl ve třetím čtvrtfinále havlíčkobrodským Rebelům 2:4 a série se tak ještě minimálně jednou vrátí na chomutovský led. Chomutov sice poslal už ve 3. minutě do vedení Jíra, havlíčkobrodský kapitán Morava ale záhy srovnal a Brod postupně odskočil až na rozdíl tří branek. Hromas dokázal v úvodu třetí části jen snížit na 2:4.

Branky a nahrávky:  4. Morava, 33. Rytnauer (Polodna), 36. Vondráček (Meidl, Semorád), 41. Wasserbauer (Polodna, Blažek) - 3. Jíra (Hromas), 42. Hromas (Sikora) Rozhodčí:  Schmejkal, R. Svoboda - Zavřel, M. Svoboda Vyloučení:  6:5 Využití:  0:1 Diváci: 1648 Průběh utkání:  0:1, 4:1, 4:2.

Sestavy:

HC Rebel Havlíčkův Brod:  Suchan (Opršal) - Knesl, Morava "C", Ostrčil, Blažek, Protivný, Koma, Zítka, Jelínek - Vondráček, Semorád , Meidl - Polodna, Wasserbauer, Rytnauer - Musil, Štěpánek, Stehlík - Švaňhal, Zábranský, Kostourek

Piráti Chomutov:  Řehoř (Hanuljak) - Mrázek, Grof, Pulpán, Palin, Jillson, Rutta, Macháček, Fiala - Hřebejk, Kraft "C", Endál - Procházka "A", Gajovský, Hruška "A" - Ondřej, Lapšanský, Hafenrichter - Hromas, Sikora, Jíra

Ohlasy  trenérů:

Karel Dvořák (HC Rebel Havlíčkův Brod):
„Já jsem rád, že jsme ten zápas ubojovali, protože už v tom druhém zápase v Chomutově jsme byli rovnocenným soupeřem a s trochou smůly jsme tam prohráli. Dnes bych chtěl pochválit všechny hráče za bojovný výkon a za nasazení, už se těším na zítřek. Dneska zachytal opět parádně Jarda Suchan, který od té doby, co se postavil do branky, chytá parádně. Já doufám, že zítra přijde ještě víc lidí, a kdyby zápas skončil stejným výsledkem jako dnes, tak bych se nezlobil.“

Jan Votruba (Piráti Chomutov): „Zápas jsme začali dobře, šli jsme do vedení. První třetinu jsme odehráli dobře, měli jsme tam spoustu šancí, nějaké tyčky. Dostali jsme gól, který neměl platit, protože náš brankář neměl již tři vteřiny přilbu na hlavě. Co se týče té druhé třetiny, tak tam musím říci, že Havlíčkův Brod hrál dobře, přehrával nás, nastřeloval dobře puky, hrál velmi dobře agresivně a utekl nám na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině jsme inkasovali gól, který nebyl, což máme průkazné na videu. Nicméně byl uznaný. Potom jsme se to snažili ještě zkorigovat, ale znovu jsme trefili tyčku. My jsme dnes byli impotentní v koncovce, což, doufám, do zítřka zlepšíme.“